Dlaczego warto realizować z nami szkolenia dla branży #HoReCa?

ZoeVoss

Dlaczego warto realizować z nami szkolenia dla branży #HoReCa? Jest ku temu co najmniej 5 ważnych powodów:

  1. Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty kulinarne ZAWSZE prowadzą najlepsi polscy szefowie kuchni. Nie teoretycy, pełni czysto akademickich mądrości ale doświadczeni praktycy, którzy realnie i konkretnie nauczą Cię tego co ważne, co ma jakość, co docenią Twoi Klienci!
  2. Zawsze pracujemy w efektywnej i skutecznej formule szkoleniowej > Action Learning. Co to oznacza w praktyce? Więcej dowiesz się TUTAJ
  3. Na realizowane szkolenia potrafimy skutecznie pozyskać aż do 80% dofinansowania ich kosztów. Co ważne, nie pobieramy za to żadnych opłat czy przedpłat. Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy cały proces wnioskowania o dofinansowanie – bezpłatnie!
  4. Nasze szkolenia mają zawsze w swoim programie > moduł indywidualnych konsultacji. Uczymy się w grupie, ale każdy uczestnik naszych szkoleń uzyskuje możliwość osobistego wsparcia i rozwiązania jego, konkretnych problemów.
  5. Nasze szkolenia są bezpieczne, realizowane są ZAWSZE w warunkach najwyższej dbałości i zdrowie uczestników. Kwestie programowe każdego szkolenia ale i organizacyjne są dla nas niezmiennie najwyższym priorytetem. Więcej o tym, jak dbamy o zdrowie uczestników naszych szkoleń przeczytasz TUTAJ

Zapraszamy do współpracy

Tel: 733 811 840, 694 588 300
mail: biuro@itncons.pl

Pin It on Pinterest