Dofinansowanie

Szansa na wsparcie rozwoju w Twojej firmie. Skorzystaj z oferty szkoleń dofinansowanych.

Wysokie kwalifikacje i umiejętności pracowników – to największy kapitał każdego przedsiębiorcy. Inwestowanie w kadry bywa jednak kosztowne i nie każdy przedsiębiorca jest w stanie taki ciężar udźwignąć. Tu z pomocą przychodzą środki Unii Europejskiej i ogólnopolska Baza Usług Rozwojowych. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i województwa, w którym zarejestrowana jest firma, możesz uzyskać nawet 80% finansowania dla działań rozwojowych w Twojej firmie. Poniżej przygotowaliśmy informację jak skorzystać z oferty szkoleń ITN Consulting i jak uzyskać dofinansowanie na nasze szkolenia.

Kto może skorzystać z programu?

Mikro przedsiębiorstwa (do 10 osób zatrudnionych)

Małe firmy (do 50 osób zatrudnionych)

Średnie przedsiębiorstwa (do 250 osób zatrudnionych)

Pracownicy muszą wykonywać swoją pracę na terenie danego województwa i być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub umowie cywilno-prawnej.

Firma podlega również poszczególnym regulacjom zależnym od województwa, w którym jest zarejestrowana. O wysokości dofinansowania decydują m.in. takie czynniki jak: 

Na jaki cel możesz otrzymać środki? 

Dofinansowanie można uzyskać na refundację kosztów usług rozwojowych osób samozatrudnionych i pracowników MŚP. Usługi rozwoje muszą być zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), a ich efektem ma być zdobycie lub podniesienie kompetencji lub kwalifikacji pracowników.

shutterstock_521200432

O jakie dofinansowanie możesz się ubiegać? 

Finansowanie, jakie można uzyskać na wybrane przez siebie szkolenia wynosi od 50% do 80%, w zależności od województwa oraz założonych kryteriów, które obowiązują w danym województwie (w tym statusu wnioskodawcy).

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR) i skąd pochodzą środki? 

Baza Usług Rozwojowych to bezpłatna platforma internetowa, stworzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Za jej pośrednictwem przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą wybrać i zgłosić siebie, swoją firmę oraz swoich pracowników do udziału w usługach rozwojowych (m.in.: szkoleniach, doradztwie, coachingu, studiach podyplomowych, e-learningu) zarówno współfinansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, jak i komercyjnych.  

Głównym założeniem, które przyświecało opracowaniu koncepcji Bazy Usług Rozwojowych, było przekazanie w ręce odbiorców usług, możliwości swobodnego wyboru podmiotu, z którym przeprowadzą proces podnoszenia swoich kompetencji lub kompetencji swoich pracowników. Jednocześnie jest to narzędzie, które umożliwi znalezienie usługi rozwojowej, odpowiadającej na potrzeby użytkowników. Ponadto po wykonaniu każdej usługi, jej odbiorcy wypełniają ankiety oraz wystawiają opinie na temat jej jakości, które następnie umieszczane są na platformie. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą porównać dostępną ofertę, a także zweryfikować rzetelność i wiarygodności firm szkoleniowo-doradczych wpisanych do bazy.

WAŻNE!

Szkolenia dofinansowane w ramach BUR wybierane są przez Ciebie samodzielnie dzięki czemu każde szkolenie jest „szyte na miarę” Twoich potrzeb.

TWOJE DOFINANSOWANIE W 7 KROKACH: 

1. Wybierz usługę szkoleniową lub doradczą

Pomożemy wybrać Ci najlepszą usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

2. Złóż wniosek o dofinansowanie

Nie wiesz jak? Wypełnimy wniosek za Ciebie

3. Podpisz umowę z Operatorem

Po otrzymanej decyzji o dofinansowaniu podpisz umowę z operatorem

4. Zamów wybraną usługę szkoleniową lub doradczą

Złóż zamówienie na usługę szkoleniową za pośrednictwem formularza na naszej stronie lub mailowo

5. Zapłać za usługę i zrealizuj szkolenie

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji szkolenia

6. Oceń usługę

Wypełnij ankietę oceniającą usługę

7. Zgłoś się po refundację

Ostatnim etapem jest wysłanie wniosku o refundację
nakładów poniesionych na usługi rozwojowe.
Pomożemy Ci w wypełnieniu wszystkich dokumentów
rozliczeniowych.

ZWIĘKSZ KONKURENCYJNOŚĆ SWOJEJ FIRMY!

Pomożemy Ci uzyskać środki na szkolenie.
Możesz otrzymać nawet 80% zwrotu inwestycji.

shutterstock_703790845