ITN na VII Targach Biznes Expo w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W zorganizowanej w Katowicach 8. edycji Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw i towarzyszących mu Targach Biznes Expo wzięło udział tysiące gości z Polski i zagranicy, wśród których swoją obecność zaznaczyła silna reprezentacja Zespołu ITN. Tematem przewodnim kongresu była mała i średnia przedsiębiorczość, a także towarzyszące jej technologie, człowiek i odpowiedzialność. Organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą 8. edycja EKMŚP odbyła się w dniach 17-19. Października 2018 r.

99

Kongres EKMŚP i Targi Biznes Expo to organizowane od 2010 r. największe spotkanie firm MŚP w Europie, a także jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w Polsce w zakresie usług i produktów dla tej gałęzi gospodarki. To także przestrzeń do nawiązania kontaktów z nowymi partnerami i klientami. W ciągu trzech dni kongresu o możliwościach rozwoju i wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami, dyskutowali przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, osobistości ze świata nauki, biznesu oraz liczne delegacje z kilkudziesięciu państw. W inauguracji wydarzenia uczestniczyli m.in. Premier Jerzy Buzek, Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz prezes Regionalnej Izby Gospodarczej Tomasz Zjawiony.

Podczas towarzyszących kongresowi Targów Biznes Expo swoją działalność zaprezentowało kilkadziesiąt podmiotów. Uczestnicy wydarzenia mogli odwiedzić również nasze stoisko, na którym chętnie i rzetelnie prezentowaliśmy świadczony przez nasz szeroki wachlarz usług. Opowiadaliśmy między innymi o organizowanych przez nas szkoleniach dofinansowanych (z Bazy Usług Rozwojowych) i komercyjnych, zawsze szytych na miarę potrzeb naszego klienta. Nie mogło zabraknąć także informacji o wyjazdach firmowych, integracyjnych czy wyjazdach technicznych, które w obecnych czasach są strzałem w dziesiątkę w procesie budowania skutecznego i efektywnego zespołu. Podczas takich wyjazdów, pracownicy nabierają nowych kompetencji i z powodzeniem poszerzają swoje umiejętności interpersonalne. Ponadto w naszej strefie uczestnicy targów mogli dowiedzieć się jak dokładnie wyglądają i od strony organizacyjnej i merytorycznej, przygotowywane przez nasz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i kompetencje miękkie oraz dotyczące rozwoju firmy, wprowadzania na rynek nowych, innowacyjnych produktów czy inwestowania i powiększania parku maszynowego.

ITN Consulting to idealne wsparcie zarówno dla rozwijającego się biznesu, jak i dla prężnie działającej firmy. Nasze doświadczenie w działaniu i kompetencja w przekazywanej wiedzy tworzą nasz profesjonalizm. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. W celu uzyskania oferty na przeprowadzenie szkolenia zamkniętego w Państwa organizacji zapraszamy do kontaktu poprzez FORMULARZ OFERTOWY.

Pin It on Pinterest