Instruktor obsługi ścianki wspinaczkowej i parku linowego

Szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jaką chciałbyś mieć gwarancję, gdy powierzasz swoje życie drugiej osobie? A co, jeżeli zaczynasz uprawiać sport ekstremalny? Poczucie bezpieczeństwa i wysokiej kompetencji instruktora to jedne z najważniejszych elementów składających się na sukces we wspinaczce. Bez nici zaufania do osoby asekurującej nie możemy nawet myśleć o zdobywaniu ścianki ani tej sztucznej ani tym bardziej prawdziwej.

12 października 2018 r. na terenie poligonu Pasieki we Wiśle odbyła się druga część kursu na instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji alpinistycznych technik linowych. W przepięknych okolicznościach natury, grupa zajmująca się m.in. kompleksową organizacją imprez plenerowych, odbyła szkolenie podnoszące firmowy profesjonalizm. Szkolenie trwało siedem dni, w przeciągu których kursanci nabyli szereg nowych, przydatnych umiejętności. Szacuje się, że ich nowo nabyta wiedza z zakresu obsługi parków linowych i ścianek, zminimalizuje ryzyko wypadków i urazów aż o kilkadziesiąt procent, przez co realnie wpłynie na atrakcyjność i konkurencyjność oferowanej przez firmę usługi.

To dzięki naszemu szkoleniu umiejętności zawodowe szkolonych pracowników wzrosły, jak mówi sam instruktor Mateusz Gutek, o prawie 90%. To olbrzymi sukces. Nie możemy zapominać również o wielowymiarowości takiego szkolenia. Poza teorią i praktyką na temat samej wspinaczki, kursowi towarzyszyło również przygotowanie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

W celu uzyskania oferty na przeprowadzenie szkolenia zamkniętego czy wyjazdu pracowniczego w Państwa organizacji zapraszamy do kontaktu 

_MG_6692

Pin It on Pinterest

Skontaktuj się z nami!