Specjalistyczne szkolenie barmańskie

Restauracja Cadenza w Katowicach

Świadomość konsumencka w naszym kraju ulega szybkiej zmianie, przez co pracodawcy w dużej mierze stawiają na wykwalifikowany personel. Nasze szkolenie barmańskie skierowane jest do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych niezbędnych do profesjonalnej obsługi klientów w barze, w szczególności do właścicieli lokali gastronomicznych, managerów i pracowników baru.

IMG_3556

Wiedza zawodowa i umiejętności praktyczne zdobyte w trakcie szkolenia umożliwią uczestnikom samodzielną organizację pracy w barze i obsługę gości. Szkolenie pozwala uczestnikom posiąść umiejętności niezbędne do pracy za barem na najwyższym poziomie.

Celem kursu barmańskiego jest nie tylko poznanie wybranych rodzajów alkoholi, które mogą być stosowane w codziennej pracy barmana, ale również podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu tworzenia drinków i koktajli.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy nabywają praktycznych umiejętności w zakresie miksologii, szejkowania, blendowania, obróbki produktów, dekoracji i prezentacji, które pozwalają im na samodzielne wykonywanie koktajli. Ponadto potrafią rozpoznać oczekiwania gości i wiedzą, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach przy jednoczesnym zachowaniu zasad etyki barmańskiej.

Uczestnicy po szkoleniu znają także historię klasycznych drinków i koktajli oraz potrafią wykorzystać w praktyce różnego rodzaju triki barmańskie. Poznają także współczesne trendy w barmaństwie.

Kurs prowadzony jest przez światowej klasy ekspertów sztuki barmańskiej z kilkunastoletnim doświadczeniem.

W celu uzyskania oferty na przeprowadzenie szkolenia zamkniętego czy wyjazdu pracowniczego w Państwa organizacji zapraszamy do kontaktu 

IMG_3530

Pin It on Pinterest

Skontaktuj się z nami!