Skuteczne szkolenia dla branży HoReCa

188

Od wielu już lat, z sukcesami realizujemy szkolenia kompetencyjne dla branży HoReCa. Wśród naszych Klientów są znane restauracje, hotele, firmy cateringowe, a uczestnikami organizowanych przez nas warsztatów kulinarnych są kucharze, kelnerzy, barmani, pracownicy obsługi.

Co nas wyróżnia?

Niewątpliwie jedna, ale FUNDAMENTALNIE WAŻNA ZASADA. Otóż nasze szkolenia prowadzone są przez utytułowanych, zawodowo doświadczonych ekspertów! Bliska jest nam idea: minimum teorii, maksimum praktyki! Nasze szkolenia są dzięki temu naprawdę efektywne.

Współpracują z nami najlepsi polscy szefowie kuchni i prawdziwi mistrzowie swojego fachu, którzy prowadząc zajęcia dzielą się z uczestnikami szkoleń – swoją wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami.

Jeśli więc jesteś właścicielem, szefem, menadżerem firmy lub obiektu działających w branży HoReCa – zapraszamy do współpracy.

Co ważne, zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach, gdy liczy się – dosłownie – każda złotówka, otóż na organizację oferowanych szkoleń i warsztatów możemy pozyskać dla Ciebie aż do 80% dofinansowania. I zapewniamy: zlecając nam opracowanie takiego wniosku nie ponosisz absolutnie żadnych opłat wstępnych czy dodatkowych kosztów.

Profesjonalnie i skutecznie zajmiejmy się całym projektem od A do Z, właściwie analizując Twoje potrzeby i oczekiwania, mądrze dobierając temat szkolenia i prowadzącego zajęcia wysokiej klasy eksperta oraz rzetelnie realizując wszystkie kwestie organizacyjne.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Tel: 733 811 840, 694 588 300
mail: biuro@itncons.pl